recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Koncert świąteczny z kiermaszem w Hotelu Styl 70

  Koncert świąteczny z kiermaszem w Hotelu Styl 70

  Rozpoczynamy przygotowania do Świąt

  Hotel Styl 70 rozpoczął właśnie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Kilka dni temu ruszyła sprzedaż biletów na świąteczny koncert połączony z kiermaszem bożonarodzeniowym, który odbędzie się w naszym Hotelu 19 grudnia. Zapraszamy na to rodzinne wydarzenie wszystkich zainteresowanych – małych i dużych, mieszkańców Piasku oraz gości hotelowych.

  Bożonarodzeniowe kiermasze

  Pierwsze kiermasze bożonarodzeniowe organizowane były w Niemczech i w Austrii, ich tradycja sięga XIII (Austria) i XIV wieku (Niemcy) i jest żywa do dziś w wielu europejskich miastach. Kiermasze odbywają się w plenerze, na rynkach najstarszych części miast. Podczas jarmarków na licznych straganach można kupić praktycznie wszystko to, co związane jest ze Świętami Bożego Narodzenia: ozdoby świąteczne i choinkowe, lampki, prezenty, wyroby rękodzielnicze, przyprawy, można posmakować świątecznych potraw i bożonarodzeniowych ciast, na przykład pierników, napić się grzanego wina z przyprawami korzennymi i posłuchać kolęd. Kiermasze bożonarodzeniowe połączone są ze świątecznymi koncertami, najczęściej o charakterze charytatywnym, z występami artystycznymi oraz wystawą szopek bożonarodzeniowych, nierzadko z udziałem prawdziwych zwierząt. Urokliwie ośnieżone place, na których odbywają się kiermasze, przystrojone ozdobami świątecznymi i lampkami stragany oraz słyszane w tle kolędy tworzą bajkową scenerię i wprowadzają w magiczną atmosferę Świąt. Tradycja jarmarków bożonarodzeniowych znana jest również w Polsce, organizują je na przykład takie miasta, jak Wrocław, Kraków, Łódź, Toruń, Poznań czy Gdańsk. W tym roku także i nasz Hotel dołączy do grona organizatorów takich kiermaszów. Choć nie będzie to tradycyjny jarmark pod gołym niebem, to nie zabraknie z całą pewnością świątecznych atrakcji.

  640px-ChristmasMarketJena

  Kiermasz świąteczny w Hotelu Styl 70

  Kiermasz bożonarodzeniowy w naszym Hotelu odbędzie się 19 grudnia. W tym dniu od godziny 16 zapraszamy wszystkich, którzy chcą już na kilka dni przed Wigilią poczuć atmosferę Świąt. W czasie kiermaszu będzie można posmakować świątecznych przysmaków oraz nastroić się pozytywnie, słuchając świątecznego koncertu z coverami na żywo. Hotel Styl 70 pragnie powrócić do tradycji dawnych jarmarków bożonarodzeniowych, dlatego kiermasz spełniać będzie także cel charytatywny. Dochód ze sprzedaży kiermaszowych, świątecznych dekoracji zostanie przeznaczony na prace wykończeniowe Domu Kulejących Aniołów w Piasku, który roztacza swoją opiekę nad osobami niepełnosprawnymi od ich najmłodszych lat po późną starość.

  Bilety na to świąteczne wydarzenie, w cenie 29 złotych, są już do nabycia. Można je rezerwować pod numerem telefonu 32 449 30 00 lub mailowo pod adresem rezerwacje@hotelstyl70.pl. Sprzedaż biletów trawa do 19 grudnia. Serdecznie zapraszamy!

  koncert_swiateczny

   

  Dodaj komentarz