recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Domek Myśliwski w Hotelu Styl 70 – idealny na każdą uroczystość w kameralnej atmosferze

  Domek Myśliwski w Hotelu Styl 70 – idealny na każdą uroczystość w kameralnej atmosferze

  Wiosna rozpoczęła się na dobre, a wraz z nią otwiera się kolejny sezon spotkań plenerowych. Hotel Styl 70 oddaje do dyspozycji swoich Gości Domek Myśliwski położony kilkadziesiąt metrów od budynku głównego. Przystosowany do organizacji wielu wydarzeń – mniej i bardziej oficjalnych – Domek zaprasza wszystkich Gości pragnących spędzić czas w kameralnej atmosferze, w otoczeniu pięknych widoków i to nie tylko w okresie wiosenno-letnim.

  Jedyny taki Domek Myśliwski w Pszczynie!

  Domek Myśliwski to osobny budynek zlokalizowany w sąsiedztwie Hotelu Styl 70, znajduje się on w pięknym otoczeniu przyrody, bezpośrednio nad stawem, przy mostku. Dzięki takiemu umiejscowieniu oraz dużym, tarasowym oknom Goście mają zapewniony piękny widok. Dodatkowego uroku dodają znajdujące się w Domku dwa kominki – w chłodne dni tworzą one niezapomniany klimat podczas każdej uroczystości.

  domek-mysliwski_4

  W Domku Myśliwskim Goście mogą organizować przez cały rok różnego rodzaju uroczystości – zarówno te bardziej oficjalne, jak i mniej formalne. Obiekt będzie idealnym miejscem na kameralne przyjęcie weselne, komunie, chrzciny, urodziny, jubileusze, wigilie firmowe, spotkania klasowe i firmowe oraz imprezy grillowe. Domek Myśliwski dostosowany jest do każdej pory roku i charakteru przyjęcia okolicznościowego – latem stanowi on doskonałe uzupełnienie imprez plenerowych, zimą pozwala natomiast zorganizować kameralne spotkania przy ciepłym kominku. W ostatnim czasie Domek został rozbudowany, dzięki czemu może on teraz pomieścić już nie 25 a maksymalnie 50 osób.

  mostek-hotel-styl70

  Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć Domku Myśliwskiego – przed remontem i po przebudowie. Już wkrótce zaprezentujemy aktualną galerię zdjęć.

  domek-mysliwski-stary
  Domek Myśliwski przed remontem

  domek-mysliwski-nowy

  domek-mysliwski_5

  domek-mysliwski_6
  Domek Myśliwski po remoncie

  W celu rezerwacji Domku Myśliwskiego zachęcamy do kontaktu z naszym Hotelem.

  Dodaj komentarz