recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Smaczne biesiady, czyli imprezy grillowe dla firm

  Smaczne biesiady, czyli imprezy grillowe dla firm

  W ostatnich postach pisaliśmy dość obszernie o szkoleniach i imprezach firmowych. Dziś pozostajemy jeszcze w tej tematyce, chcąc poświęcić wpis imprezom plenerowym organizowanym przez firmy i dla firm. Mowa o spotkaniach grillowych, a że wielka majówka, czyli zwyczajowe rozpoczęcie sezonu grillowego, już za pasem, zatem warto pomyśleć o firmowej nasiadówce przy kiełbasie i karkówce lub innym pysznym menu grillowym skomponowanym na potrzeby grupy.

  Biesiadowanie czas zacząć

  Impreza grillowa to doskonały sposób na biesiadowanie w plenerze. Przyjęło się, że sezon grillowy rozpoczyna się wraz z długim weekendem majowym i trwa, przy sprzyjającej pogodzie, aż do jesieni. Firmy chętnie korzystają z tej formy rozrywki, organizując spotkania grillowe z różnych okazji. Często grillowe party jest częścią dłuższego szkolenia firmowego na wyjeździe połączonego z noclegiem, wówczas taka impreza plenerowa to element zajęć rekreacyjnych.

  Nierzadko grill stanowi zwieńczenie integracyjnych wyjazdów firmowych, wraz z zawodami team buildingowymi i występem artystycznym jest doskonałym sposobem na zacieśnienie więzi pracowniczych. Firmowe imprezy przy grillu odbywają się także z innych okazji, np. jubileuszu firmy lub cyklicznych pikników rodzinnych w sytuacji, gdy firma ma właśnie charakter rodzinny i kultywuje tego typu spotkania.

  Imprezy grillowe w Hotelu Styl 70

  Hotel Styl 70 organizuje imprezy grillowe dla firm w kameralnej i spokojnej atmosferze, w sielskim otoczeniu przyrody. Wszystko to za sprawą Domku Myśliwskiego położonego w sąsiedztwie Hotelu. Domek, będący integralną częścią kompleksu hotelowego i jednocześnie osobnym budynkiem, pozwala na swobodne biesiadowanie. W okresie wiosenno-letnim stanowi on doskonałe uzupełnienie dla firmowych imprez w plenerze. Taras przed Domkiem Myśliwskim umożliwia komfortowe rozstawienie stolików, krzeseł, grilla oraz parasoli. Domek Myśliwski, dzięki ostatnim pracom remontowym, może pomieścić aktualnie nawet 50 gości. Zaplecze gastronomiczno-sanitarne Domku daje uczestnikom imprezy plenerowej pełnię wygody. Odpoczynkowi sprzyja urokliwe otoczenie Domku – staw z malowniczo kwitnącymi w okresie letnim nenufarami. Hotel pomaga również w przygotowaniu grillowego menu, które zawsze dostosowane jest do potrzeb i oczekiwań grupy.

  nenufary

  staw

  Uzupełnieniem firmowych imprez w plenerze, zwłaszcza, gdy mają one charakter rodzinny, są dmuchańce. To popularna, a przede wszystkim atrakcyjna forma rozrywki dla najmłodszych uczestników pikników firmowych, choć i starsi nie wzbraniają się przed wzięciem w niej udziału. Hotel pomaga w wynajęciu dmuchańców, a zielone i równe tereny przed obiektem przystosowane są do bezpiecznego korzystania z urządzeń.

  piknik4

  piknik5

  Chcesz zapoznać się bliżej z ofertą dla firm naszego Hotelu? Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

  Dodaj komentarz