recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Hotel Styl 70 wspiera Motoserce 2016

  Hotel Styl 70 wspiera Motoserce 2016

  30. kwietnia na Rynku w Pszczynie odbyła się kolejna edycja akcji Motoserce. Jak co roku, wsparliśmy tą szczytną inicjatywę.

  Motoserce to wydarzenie organizowane przez motocyklistów, którego głównym celem jest zbiórka krwi. Akcja odbywa się wiosną i latem w całej Polsce – co roku parada motocyklistów przejeżdża także przez Pszczynę propagując szczytną ideę krwiodawstwa. W ramach Motoserca organizowanych jest na Rynku pszczyńskim szereg atrakcji, koncertów oraz konkursów z nagrodami dla widzów. Ciekawy event staje się tym samym doskonałym pretekstem, aby zwrócić uwagę mieszkańców regionu na potrzebę zbiórki krwi i jej ogromne znaczenie w ratowaniu życia.

  Tegoroczna impreza rozpoczęła się na Rynku już o godzinie 10:00, gdzie na widzów czekał występ zespołu Serso, konkursy i pokazy oraz stunt motocyklowy. O godz. 13:00 ruszyła parada motocykli. W kolejnych godzinach przygotowano liczne pokazy, występ kabaretu Jurki oraz zespołów muzycznych: Hard Rockets oraz gwiazdy wieczoru – zespołu Cochise z Pawłem Małaszyńskim w składzie. Nie zabrakło także konkursów dla dzieci i dorosłych.

  Hotel Styl 70 wspiera Motoserce już po raz kolejny. W sobotę 30. kwietnia na pszczyńskim Rynku stanęła jak zawsze kultowa hotelowa Syrenka.

  plakat_Motoserce_2016