recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • V zlot samochodów z lat 70 i nie tylko – zakończenie sezonu

  V zlot samochodów z lat 70 i nie tylko – zakończenie sezonu

  Przed nami już V Zlot samochodów z lat 70 i nie tylko, który przez ostatnie lata zyskał przychylność uczestników i widzów. Zlot odbędzie się 16 października 2016 w Hotelu Styl 70 w Piasku k. Pszczyny.

  Organizatorem imprezy jest ponownie Śląska Rodzina Syren oraz Towarzystwo Motoryzacyjne Zabytek. 16 października, jak co roku uczestnicy ruszą w trasę rajdu turystycznego z zagadkami, konkurencjami zręcznościowymi i zwiedzaniem. Na mecie pod Hotelem odbędzie się prezentacja pojazdów i konkurencja finałowa. Właśnie tam w niedzielę będzie można podziwiać niezwykłe zabytki motoryzacji i zagłosować na najładniejszy samochód zlotu. Organizatorzy zapewniają, że ani przez chwilę nie będzie nudno!

  Zlot samochodów pod Hotelem Styl 70 co roku gromadzi dziesiątki załóg, które przyjeżdżają nawet z dalekich krańców Polski, a także z zagranicy. Wśród uczestników znajdują się samochody, które coraz rzadziej mamy okazje oglądać na naszych drogach, a ich widok prawdziwie zapiera dech. Na minionych zlotach można było podziwiać niezwykłe Syreny, poczciwe Maluchy i Duże Fiaty, Wartburgi, Trabanty, Moskwicze, Warszawy, Garbusy, ale również takie perełki jak Mustang, Corvette, Caddilac czy Buick. Nie brakowało także Mercedesów, Volkswagenów, Citroenów oraz Toyoty. Lista marek samochodów, które dotychczas zaprezentowały się podczas zlotu jest coraz bardziej imponująca.

  Zlot jest imprezą, która przyciąga uwagę nie tylko posiadaczy starych aut. Jest to bowiem niezwykłe spotkanie wszystkich fanów motoryzacji i pasjonatów, dla których pojazdy sprzed lat to nie tylko samochody, ale prawdziwe wehikuły, opowiadające niezwykłe historie. To także świetna okazja, aby poznać szerzej historię motoryzacji i przekonać się, że auta z tamtych czasów – zgodnie z zapewnieniami ich właścicieli – naprawdę mają duszę.

  Tegoroczny zlot został już objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Pszczyny oraz patronatem medialnym TVP Katowice i Antyradia, zaś poprzednie edycje imprezy odbywały się również pod patronatami Dziennika Zachodniego oraz serwisu naszemiasto.pl. Liczne relacje z imprezy znalazły swoje miejsce zarówno w mediach internetowych, jak również w telewizji (TVP Katowice, TVN Turbo) oraz w radiu i prasie. Organizatorzy liczą w tym roku na kolejny sukces medialny.

  Już wkrótce więcej szczegółów na temat programu imprezy oraz możliwości nadsyłania zgłoszeń. Na widzów jak zawsze czekać będzie niedzielna prezentacja samochodów pod hotelem i masa atrakcji. Aktualne informacje na temat V zlotu samochodów z lat 70 będą na bieżąco aktualizowane na: http://rodzina.syren.pl/ oraz http://hotelstyl70.pl/