recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Kosmiczny wieczór w damskim twarzystwie

  Kosmiczny wieczór w damskim twarzystwie

  Wyjątkowe okazje wymagają odpowiedniej oprawy a w czasach, kiedy wszystko mamy na wyciągnięcie ręki liczy się oryginalność, która sprawi, że wieczór z przyjaciółkami będzie niezapomniany!

  Spotkanie zorganizowane w Planeta 70 SPA&wellness na długo pozostanie w pamięci. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia i zrelaksuj się w gronie przyjaciół.

  Do wyboru są dwie opcje.

  Pierwsza z nich, dłuższa, obejmuje kosmiczny relaks w strefie welless i odprężający masaż całego ciała. A do tego kieliszek orzeźwiającego Prosecco, napój oraz słodkie i wytrawne przekąski! Po tak efektywnie i przyjemnie spędzonym czasie w SPA na wszystkie panie czekać będzie pyszna kolacja przygotowana przez Szefa Kuchni Restauracji Styl 70. Oferta dla maksymalnie 10 osób.

  Druga propozycja przeznaczona jest dla tych spotkań, które w SPA będą mieć tylko swój początek: masaż dłoni i stóp, gorący napój, drinki w barze i przekąski! Po takim wstępie można bawić się do samego rana! Oferta dla maksymalnie 15 osób. 

  A jeśli chciałybyście jeszcze bardziej urozmaicić ten czas Pracownicy Planeta 70 SPA&wellness z chęcią Wam w tym pomogą – kosmiczne pomysły to ich specjalność!

  O szczegóły można pytać:
  – mailowo: recepcja@spaplaneta70.pl
  – telefonicznie: 32 449 30 12
  – osobiście w Planeta 70 SPA&wellness

  Do zobaczenia!

  Kosmiczny wieczór -duży