recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Dzień Nauczyciela w Hotelu Styl 70 – jedno miejsce a tyle możliwości

  Dzień Nauczyciela w Hotelu Styl 70 – jedno miejsce a tyle możliwości

  Już 14 października obchodzić będziemy Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

  Święto Nauczycieli jest podziękowaniem za ciężką pracę i docenieniem wkładu jaki Nauczyciele dają od siebie aby wychować młode pokolenie i nauczyć je życia w zgodzie z najwyższymi wartościami.

  Warto zatem uczcić ten dzień w niecodzienny sposób. A my wiemy jak to zrobić, aby Pedagodzy zapamiętali ten czas na długo.

  Z wielką przyjemnością przygotujemy ofertę dopasowaną do Waszych oczekiwań, a wybór atrakcji i form spotkań w gronie nauczycielskim jest spory – bo nasz HOTEL to miejsce  z potencjałem i bardzo dużymi możliwościami 🙂

  W naszym Hotelu znajduje się kilka sal, w których można zorganizować zarówno elegancką kolację – np. w głównej restauracji, kameralne spotkanie w zaciszu Sali Myśliwskiej bądź zabawę w klimatycznym Klubie 70. Rozległe tereny zielone sprzyjają różnego typu atrakcjom, zabawom czy chociażby zwykłym spacerom po parku, gdzie można uciec od zgiełku dnia codziennego.

  A dla tych szukających chwili relaksu i odprężenia idealnym rozwiązaniem jest nasze SPA – Planeta 70 SPA&wellness – miejsce, które już na stałe wpisało się w pszczyńską mapę atrakcji ze względu na oryginalne wnętrza i profesjonalne masażystki prosto z wyspy Bali.
  Warto pamiętać, że przy zakupie większej ilości voucherów liczyć można na spory rabat – to doskonała propozycja dla wszystkich Placówek Oświatowych, które chce zrobić swoim pracownikom miłą niespodziankę. Vouchery ważne są przez okres 3 miesięcy.

  Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania kompleksowej oferty stworzonej specjalnie dla Państwa.

  Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Działem Sprzedaży Hotelu Styl 70:
  – telefon: 32 449 30 04,
  – mail: rezerwacje@hotelstyl70.pl

  dzień nauczyciela - banner mały