recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Jak planować podróż – 5 wskazówek hotelowych, które na pewno Ci się przydadzą

  Jak planować podróż – 5 wskazówek hotelowych, które na pewno Ci się przydadzą

  Planując każdy wyjazd wybierasz głównie miejscowość i ulubioną formę aktywności. Odpoczywać można jednak nie tylko w górach, nad morzem lub na Mazurach.
  Warto wyskoczyć na krótki wypad nie tylko podczas wakacji.

  1. Wybór miejsca

  Idealne miejsce na odpoczynek, to również idealny nocleg. Wygodny, zadbany, czysty, ze wszystkimi niezbędnymi wygodami, jakiedla nas ważne. Kierując się wyborem, poczytaj opinie gości i pomyśl czego oczekujesz. Jaki standard Cię usatysfakcjonuje i w jakiej cenie. Jeśli nie zaniedbasz tego aspektu, może zaskoczyć Cię jak dobrej jakości hotel w naprawdę atrakcyjnej cenie.
  Referencje dotyczące miejsc poznasz przede wszystkim na portalach rezerwacyjnych oraz w social mediach.

  1-ap-z-sypA 1osobowe 1-Pokój-2

  2. Lokalizacja

  Jakie masz plany na wyjazd i jak długo czasu zamierzasz spędzić poza domem? Zależy Ci na ruchu na świeżym powietrzu, czy odpoczynku w SPA? A może chcesz zwiedzać pobliskie zabytki? Wybór hotelu powinien być podyktowany Twoimi preferencjami i tym, w jaki sposób lubisz spędzać czas wolny. Sprawdź pobliskie atrakcje i ich odległość od hotelu. Wybierając się na wakacje z rodziną, zadbaj o bliskość odpowiednich rozrywek dla najmłodszych.

  Jeżeli zależy Ci na ciszy i świeżym powietrzu, wybierz hotel na uboczu, blisko zieleni, oddalony od głównej drogi. Ale też taki, żebyś łatwo do niego trafił i nie spędzał czasu na poszukiwaniach trasy.
  Jeżeli szukasz wielu atrakcji i zabytków, wybierz miejsce, od którego będzie blisko do wielu ciekawych miejsc, które możesz zwiedzić. Taką bazę, z której wszędzie jest blisko i z której masz duży wybór na wszelkie ewentualności.

  3. Restauracja hotelowa

  Wydaje się, że restauracja to tylko dodatek. Wiele osób, planując urlop, nie zastanawia się nad poziomem i jakością jedzenia w hotelu. A przecież smaczne jedzenie, domowe, rodzinne, to podstawa dobrego samopoczucia.
  Przyjrzyj się, czy w Twoim hotelu jest restauracja na poziomie, smaczna i z pomysłem. Jeżeli wybierasz się z dziećmi, zobacz jak wygląda menu dla najmłodszych. Czy spełni wymagania wszystkich członków Twojej rodziny i czy nie zanudzi Was monotonnością. Czy jest świeże, wykonane z sezonowych produktów.

  Tutaj również warto podeprzeć się opiniami innych gości, którzy sami próbowali kuchni jaką serwuje dana restauracja.

  Strona internetowa1

  4. Łatwość rezerwacji

  Z pozoru najmniej ważny aspekt. Ale niemożność prostego i intuicyjnego dokonania rezerwacji potrafi wyprowadzić z równowagi. Planując podróż, chcemy mieć pewność, że wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

  5. Atmosfera

  Niektóre osoby lubią hotele na bardzo wysokim poziomie, wysoce eleganckie, z dystansem. Dla innych ważna jest rodzinna i ciepła atmosfera. A co dla Ciebie jest ważne?
  Wybierając hotel sugeruj się nie tylko białą, wykrochmaloną pościelą. Zapoznaj się z opiniami gości. Zobacz co dostrzegli a czego nie wyczytasz z opisu: jaka jest atmosfera hotelu, jak wygląda obsługa, czy jest pomocna i miła itp.

  Oczywiście zapraszamy do Hotelu Styl70, w którym staramy się, żeby każdy gość czuł się swobodnie, wyjątkowo i dobrze, tak jak w domu. W restauracji przyhotelowej nie grozi nuda lub niestrawność.
  Hotel położony jest w sercu tras wycieczkowych. Stąd wszędzie jest blisko i zapewniamy, że nikt nie narzeka na brak atrakcji.

  Chwalimy się, ale i mamy czym, bo nasi goście zabierają same miłe wspomnienia a zostawiają pozytywne opinie. Zapraszamy!

  hotel-z-syrenka-1400x903