recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Doskonała lokalizacja

  Urokliwe otoczenie hotelu

  Sala Konferencyjna - Pszczyna, Katowice, Tychy

  Na potrzeby szkoleń i konferencji proponujemy nowoczesną salę konferencyjną o powierzchni 140 m2 przeznaczoną dla maksymalnie 110 osób, wyposażoną w rzutnik multimedialny (w cenie), ekran, flipchart, nagłośnienie, zaciemnienie, wskaźnik laserowy, internet oraz przedłużacz. Do sali przynależy przestronne foyer z własnym zapleczem sanitarnym, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się swobodnie i kameralnie.

  Alternatywną propozycją dla mniejszych grup jest zaadaptowanie małej sali restauracyjnej MiniMa na organizację szkoleń i spotkań firmowych. Sala o powierzchni 90 m2 przeznaczona jest dla maksymalnie 30 osób i wyposażona jest we wszystkie niezbędne narzędzia konferencyjne, tj. rzutnik multimedialny, ekran oraz flipchart. MiniMa posiada także niezależne wyjście na zewnątrz.

  Na powodzenie szkoleń fundamentalny wpływ mają sale konferencyjne. Śląsk jest regionem, w którym niezmiennie często organizowane są konferencje i spotkania szkoleniowe, a sale konferencyjne znajdują się w różnych jego częściach. Hotel Styl 70 zlokalizowany jest w samym sercu województwa bezpośrednio przy DK1 (blisko takich miast jak Pszczyna czy Tychy). Dzięki temu staje się on doskonałym miejscem dla firm, organizujących szkolenia dla uczestników z różnych miast, dla których sale konferencyjne koło Pszczyny na trasie do Tychów i Katowic, są idealne pod względem dojazdu.

  Na uwagę zasługuje także fakt, iż posiadamy certyfikat "Miejsce przyjazne szkoleniowcom" m.in. w kategorii sale szkoleniowe. Certyfikat przyznawany jest nie tylko w kategorii sala konferencyjna na Śląsku, ale w całym kraju.

  Zobacz galerię zdjęć

  Kontakt

  32 449 30 00

  recepcja@hotelstyl70.pl

   

  Hotel Styl 70***

  ul. Studzienicka 58

  43-211 Piasek k. Pszczyny

   

  >  RESTAURACJE

  >  SPA

  Napisz do nas