Restauracja Styl 70

Integralną częścią doświadczenia pobytu w Hotelu Styl 70 jest wizyta w naszej Restauracji Styl 70, gdzie pod okiem Wojciecha Krzaka - naszego Szefa Kuchni - z wieloletnim doświadczeniem, tworzone są dania kuchni polskiej i lokalne, śląskie przysmaki.

Dzięki użyciu sezonowych produktów oferujemy Państwu pyszne i zdrowe potrawy przyrządzone z sercem.

Właśnie dlatego przejezdni i miejscowi Goście tak często nas polecają.

Restauracja z kuchnia polską na Śląsku? Odpowiedź jest jedna: Restaurację Styl 70!

W naszym hotelu mieszczą się cztery oddzielne sale restauracyjne, dzięki czemu Styl 70 to restauracja w Piasku koło Pszczyny, do której wraca się z przyjemnością!

Duża Sala Restauracyjna z przestronnym tarasem, pozwala na wygodne spędzanie czasu dla 100 osób.

Mała Sala Restauracyjna – ma przygotowane miejsca siedzące dla około 40 Gości. Jest pełni również funkcję sali śniadaniowej rano, by od południa widać Gości na lunch, biznesową kawę, czy romantyczną kolację dla dwojga. Posiada oddzielne wyjście na zewnątrz budynku, przez co staje się zamkniętą, kameralną przestrzenia, idealną na mniejsze przyjęcia okolicznościowe.

Sala w Domku Myśliwskim posiada miejsca dla około 45 osób. Ma niepowtarzalny klimat – w zimie przytulne ciepło od rozpalonych kominków otacza wszystkich biesiadujących, w lecie zachwyca widokiem na urokliwy staw.

Klub 70 to miejsce, w którym nasi Goście uwielbiają odpoczywać po długiej podróży i biznesowej wizyty - to sala wyposażona w wygodne fotele, stół do bilarda oraz piłkarzyki, dzięki którym nawet zimowe wieczory można rozgrzać sportowymi emocjami. To miejsce idealne również na szalone firmowe imprezy (zwłaszcza w stylu lat 70!) a także wesołe bale dla dzieci i młodzieży.

Dzięki wykwalifikowanym kucharzom, doświadczonemu personelowi hotelowemu oraz kreatywnej organizacji przyjęć i eventów, przygotujemy dla Państwa imprezy weselne, eleganckie obiady oraz inne przyjęcia okolicznościowe z doskonałym menu kuchni polskiej na Śląsku.