Sala Konferencyjna

Organizacja profesjonalnych szkoleń, konferencji i sympozjów to sposób nie tylko na dzielenie się wiedzą i trendami, ale również na budowanie marki i wizerunku firmy jako profesjonalnego lidera w swojej branży.

Dlatego przygotowanie takiego wydarzenia musi być dopracowane w każdym szczególe!

Sala konferencyjna na ponad 120 osób na Śląsku? Hotel Styl 70 stanie na wysokości zadania!

Na potrzeby szkoleń i sympozjów proponujemy przestronną salę konferencyjną o powierzchni 140 m2 przeznaczoną dla 120 osób, wyposażoną w:

- rzutnik multimedialny,

- ekran,

- flipchart,

- nagłośnienie,

- zaciemnienie,

- wskaźnik laserowy

- internet.

Do sali przynależy przestronne foyer z własnym zapleczem sanitarnym, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się swobodnie i kameralnie podczas przerw kawowych również przygotowanych przez naszą Restaurację Styl 70.

Małe grupy

Alternatywną propozycją dla mniejszych grup jest zaadaptowanie Małej Sali Restauracyjnej na organizację szkoleń i spotkań firmowych.

Sala o powierzchni 90 m2 przeznaczona jest dla maksymalnie 30 osób i wyposażona jest we wszystkie niezbędne narzędzia konferencyjne - rzutnik multimedialny, ekran oraz flipchart. Mała Sala Restauracyjna posiada także niezależne wyjście na zewnątrz, co latem idealnie sprawdza się podczas przerw kawowych na świeżym powietrzu.

Doskonały dojazd i położenie bezpośrednio przy kasie DK1 sprawia, że często jesteśmy wybierani jako alternatywa dla pobliskich miast. Znajdujemy się w pobliżu Katowic (30 km), Tychów (15 km), Pszczyny (4 km).

Zapraszamy do Hotelu Styl 70! Posiadamy certyfikat "Miejsce przyjazne szkoleniowcom" m.in. w kategorii sale szkoleniowe.