recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Doskonała lokalizacja

  Urokliwe otoczenie hotelu

  Imprezy integracyjne Śląsk

  Zróżnicowana infrastruktura hotelu pozwala na organizację takich spotkań jak imprezy integracyjne – zarówno przy wykorzystaniu sal restauracyjnych, jak również sporego terenu przy hotelu. Dzięki temu z powodzeniem możemy zaproponować zarówno plenerowe zabawy integracyjne i efektywny team building, jak również występy artystyczne i uroczyste kolacje dla pracowników. Wśród scenariuszy przygotowywanych dla grup polecamy wieczory tematyczne z udziałem profesjonalnych aktorów i artystów (np. wieczór PRL), zabawy team buildingowe, m.in. off road, gry scenariuszowe czy paintball, ale także pikniki oraz imprezy grillowe. Dzięki dodatkowym atrakcjom, imprezy integracyjne są ciekawsze dla uczestników i na długo pozostają w ich pamięci. Ponadto lokalizacja hotelu pozwala także na urozmaicenie programu wyjazdu o zwiedzanie Muzeum Zamkowego w Pszczynie, Tyskiego Muzeum Browarnictwa i innych atrakcji, w które bogaty jest Śląsk.
  Różnego rodzaju eventy, mogą stanowić także dodatek do spotkań szkoleniowych i konferencji, stając się jednocześnie wyjazdem motywacyjnym i atrakcyjną formą incentive travel. Wyjazd integracyjny wzbogacony programem team buildingowym lub tematycznym z pewnością wpłynie na bardziej efektywną pracę.

  Hotel Styl 70*** znajduje się w bliskim sąsiedztwie miast: Pszczyna, Katowice, Tychy, Bielsko, co pozwala na dogodny dojazd z każdej części Śląska. Istotny jest tu także fakt, iż Hotel posiada certyfikat „Miejsce przyjazne szkoleniowcom” w kategoriach: sale szkoleniowe, pokoje oraz rekreacja, dlatego też mogą być Państwo pewni najwyższej jakości obsługi oraz dopracowania Państwa pobytu w najdrobniejszych szczegółach. Organizacja imprez integracyjnych to w przypadku Hotelu Styl 70 to wiele lat doświadczenia, dlatego udane imprezy integracyjne na Śląsku to nasza specjalność.

  Zobacz galerię zdjęć

  Kontakt

  32 449 30 00

  recepcja@hotelstyl70.pl

   

  Hotel Styl 70***

  ul. Studzienicka 58

  43-211 Piasek k. Pszczyny

   

  >  RESTAURACJE

  >  SPA

  Napisz do nas