Witaj w Hotelu Styl 70

Hotel Styl 70 położony jest w pięknym ustronnym miejscu blisko trasy DK1. Można tu odetchnąć w trakcie długiej trasy, ale i razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi poczuć się jak w domu – z dala od domu.

To miejsce, które nie jest tylko przystankiem w drodze – ale może być celem podróży.

Doskonała lokalizacja Hotelu Styl 70 w Piasku koło Pszczyny stanowi nasz niewątpliwy atut. Hotel położony jest bezpośrednio przy trasie DK1 – nasi Goście bez problemów mogą dotrzeć do nas z różnych części regionu. Jednocześnie kilka hektarów zieleni, którymi zarządzamy, chroni Odwiedzających od zgiełku ruchliwej drogi, zapewniając ciszę i spokój.

Hotel Styl 70 stanowi idealny wybór dla Gości zmierzających do Czech, lub podróżujących w okolice Katowic czy Bielska-Białej. Bliskość jednej z ważniejszych tras w regionie powoduje, że stajemy się najkorzystniej położonym miejscem postojowym dla Podróżnych przejeżdżających przez nasz region. Hotel Styl 70 na Śląsku mieści się w odległości 34 kilometrów od Katowic, 16 kilometrów od Tychów i 20 kilometrów od Bielska Białej. Dojazd do oddalonego o 25 kilometrów Oświęcimia też jest bardzo prosty.

Hotel Styl 70 posiada cztery różne sale restauracyjne, w tym jedną restaurację - Styl 70 działającą codziennie a’a cart. Na terenie zarządzanego przez nas kompleksu znajduje się Domek Myśliwski z pięknym widokiem na staw i na leżącą w pobliżu stadninę koni. Hotelowy park oraz naturalne tereny leśne zachęcają do spacerów i relaksu, ale umożliwiają również organizację przyjęć okolicznościowych i ślubów w plenerze. Przy samym hotelu znajduje się monitorowany, wygodny i przestronny parking.

Zielone krajobrazy i natura nakłaniają naszych gości do aktywnego odpoczynku – dysponujemy wypożyczalnią rowerów oraz kijków do nordic walking.

Zapraszamy!

32pokoje hotelowe
4restauracyjne sale
2ha terenów zielonych

Odwiedzający nas Goście cenią Hotel Styl 70 za:

1. Lokalizacja
Doskonała lokalizacja pozwala naszym Gościom na bardzo dobry dojazd wygodną trasą do naszego Hotelu.
2. Kompleksowość
Infrastruktura hotelowa daje nam możliwość spełniać potrzeby naszych Gości – od organizacji małych spotkań, po duże imprezy firmowe w Pszczynie – Hotel Styl 70 jest polecany na Śląsku dzięki dużej Sali konferencyjnej na ponad 100 osób.
3. Restauracja
Oferujemy przepyszne śniadania, codziennie ze świeżym pieczywem i daniami własnoręcznie przygotowanymi z najlepszych regionalnych produktów.
4. Piękne otoczenie
Zielone krajobrazy otulające nasz hotel, pozwalające odetchnąć po podróży i broniące Gości przed zgiełkiem biegnącej niedaleko trasy DK1.
5. Relaks i wypoczynek
Posiadamy zaplecze Spa&Wellness w Planeta 70 SPA, gdzie czekają na Państwa relaksacyjne masaże, sauna, jacuzzi a nawet pomieszczenie z tężnią solankową.
6. Jakość obsługi
Naszym celem jest nie tylko utrzymywanie najwyższych standardów ku zadowoleniu naszych Gości, ale staramy się nieustannie doskonalić, żeby sprostać najwyższym standardom.

Atrakcje w okolicy

Ale nie tylko najbliższe okolice Hotelu zachęcają do odwiedzin i rowerowych wypadów. Pszczyna oferuje wiele atrakcyjnych miejsc na wycieczki – zwłaszcza z dziećmi.

Pszczyna nazywana jest w przewodnikach „Perłą Górnego Śląska”. Dzięki licznym możliwościom spędzania wolnego czasu, to niezwykle urokliwe miejsce położone tuż przy aglomeracji śląskiej, stanowi niezwykle przyjazny cel weekendowych wyjazdów.

Wszystkie najciekawsze atrakcje Pszczyny znajdują się w zasięgu zaledwie 3-5 km od hotelu, ale i odrobinę dalej można odkryć wiele interesujących miejsc.

Pierwsze kroki warto skierować do Zespołu Pałacowo-Parkowy w Pszczynie, który jest usytuowany w samym sercu miasta. W pałacowym muzeum można podziwiać oryginalne wyposażenie, z kolei przepiękny park w stylu angielskim, o powierzchni 156 hektarów, pełnych kanałów wodnych, romantycznych mostków i oryginalnych zabudowań stanowi idealne miejsce na rodzinny piknik. Dzieci powinny też docenić Pokazową Zagrodę Żubrów, która dla wielu jest jedną z ulubionych części parku. Dostojne żubry, muflony, jelenie, daniele i sarny pomogą najmłodszym docenić piękno przyrody. W parku obejrzeć można również skansen „zagroda Wsi Pszczyńskiej” z doskonale zachowanymi zabytkami drewnianej architektury.

Zagroda żubrów to nie jedyny cel wycieczek małych miłośników przyrody – w oddalonym o 30 kilometrów Jaworzu, w Muzeum Fauny i Flory, można zobaczyć mieszkańców głębin wodnych - oceanów, mórz i jezior, przywiezionych z dalekich podróży przez pasjonatów i miłośników przyrody.

Interesującym celem wycieczki z dziećmi może być również oddalony o 50 km Park Miniatur w Inwałdzie, z ponad pięćdziesięcioma modelami najsławniejszych cudów architektonicznych świata. Na krótszy wypad rowerowy idealna wydaje się Zapora na Jeziorze Goczałkowickim, oddalona od hotelu jedynie o 10 km.

Dorośli Goście być może docenią bliskość Tyskiego Muzeum Piwowarstwa oraz Muzeum Browaru Żywiec. Dwa z najbardziej rozpoznawanych polskich browarów otwierają część swoich zakładów dla zwiedzających, co może stanowić nielada atrakcję dla wielbicieli złotego trunku.

Nasz region odwiedzają często turyści kierujący się do innego wyjątkowego miejsca. Około 30 kilometrów od naszego hotelu znajduje się Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu symbol Holokaustu i nazistowskich zbrodni popełnionych w czasie II wojny światowej. Odwiedzającym udostępniane są tereny i obiekty byłych obozów zagłady Auschwitz I oraz Auschwitz II-Birkenau.