Przyjęcia weselne

PRZYJĘCIA WESELNE

Ślub i wesele, to niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary i każda z nich marzy o tym, by był on perfekcyjny w najmniejszym detalu. Żeby taki właśnie się stał wystarczy jego organizację powierzyć w nasze ręce. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy, pozwala na spełnienie niemalże każdego marzenia.

Organizacja wyjątkowych wesel to dla nas zawsze ogromna przyjemność i niemałe wyzwanie – lubimy to robić na 1000 procent!

Dbamy o kuchnię, jakość potraw, wygląd stołu, dekoracje i oprawę muzyczną, wszystko musi być w tym dniu perfekcyjne aby Para Młoda mogła w całości oddać się radosnemu świętowaniu wraz ze swoimi Gośćmi.

Hotel Styl 70 gwarantuje wszechstronną pomoc i oryginalne pomysły dotyczące oprawy przyjęcia. Staramy się, aby przygotowane menu, dekoracje i różnego rodzaju atrakcje spełniły oczekiwania i potrzeby przyszłej Pary Młodej oraz ich najbliższych. Przywiązujemy do nich wyjątkowa uwagę, gdyż mamy świadomość, że wiele najdrobniejszych elementów składa się na dobrze zorganizowaną uroczystość.

Będzie nam więc niezmiernie miło celebrować z Państwem ten wyjątkowy dzień!

W prezencie każda Młoda Para otrzymuje:

  • salę restauracyjną bez ograniczeń czasowych,
  • kompozycję z żywych kwiatów na stoły,
  • apartament dla nowożeńców z niespodzianką,
  • relaksujący zabieg w Planeta70 SPA&Wellness,
  • zaproszenie na kolację w I rocznicę ślubu do Restauracji Styl 70.

Istnieje możliwość organizacji ceremonii ślubnej w plenerze oraz w Domku Myśliwskim.

 


Zapraszamy do kontaktu:

Dział marketingu i rezerwacji grupowych – Tomasz Kania:

Tel: +32 449 30 02
Tel: +48 661 550 007
Email: marketing@hotelstyl70.pl

lub za pomocą formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych w celu kontaktu zwrotnego przez Hotel Styl 70. Akceptuję tym samym Regulamin i Politykę Prywatności.